مصاحبه دکتری 99

 
 
اطلاعیه
مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی در خصوص نحوه برگزاری مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان دوره دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی که به مرحله مصاحبه علمی راه یافته اند، می‌رساند مصاحبه علمی این دوره به صورت مجازی از روز شنبه 19 مهرماه آغاز و تا روز چهارشنبه 30 مهرماه ادامه خواهدداشت.

درشیوه جدید برگزاری مصاحبه، داوطلبان لازم است با دریافت نام کاربری و کلمه عبور که از عصر امروز از طریق سامانه www.azmoon.org قابل دریافت است، درتاریخ و زمان مقرر با مراجعه به سامانه phdinterview.azmoon.iau.ac.ir در جلسه مصاحبه مجازی شرکت کنند.

داوطلبان لازم است ضمن دریافت نرم افزارهای مورد نیاز به منظور شرکت در مصاحبه مجازی از طریق سامانه فوق نسبت به نصب آنها اقدام کنند. راهنمای نحوه چگونگی شرکت در مصاحبه از طریق همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

   
  داوطلب گرامی، بدینوسیله به اطلاع می رساند برنامه زمانی اعلام شده جهت مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور حفظ سلامت داوطلبان عزیز لغو شده است. زمان و نحوه مصاحبه این دوره به زودی اعلام خواهد شد.
   
  قابل توجه داوطلبان محترم
ضمن عذر خواهی از مشکلاتی که در برگزاری مصاحبه آزمون دکتری ۹۹ رخ داد . همانگونه که اطلاعیه فوق تصریح دارد به علت مشکلات فنی امکان برگزاری مصاحبه امروز مقدور نشد و در روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز مصاحبه برگزار نمی شود تا اقدامات لازم برای رفع مشکل بوجود آمده ، انجام شود و در روز دوشنبه هفتم اطلاع رسانی مجدد خواهد شد که ان شاءالله  امیدواریم مصاحبه از سه شنبه هشتم مهرماه از سر گرفته شود . و روز های به تاخیر افتاده هم پس از روز ۱۶ مهرماه برنامه ریزی و برگزار خواهد شد .
  اطلاعیه شماره 9 ستاد برگزاری مصاحبه دکتری 99
   
  داوطلبان گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت  https://azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمائید
   
 
لینک ورود به سامانه به سامانه مجازی

  ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی توفیق برای داوطلبان گرامی آزمون دکتری۹۹، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مصاحبه دکتری از شنبه ۵ مهر ماه تا ۱۶ مهرماه در واحدهای زاهدان، زابل ، ایرانشهر و چابهار و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

موارد قابل توجه داوطلبان عزیز:

 
  • داوطلبان جهت انجام مصاحبه مجازی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی (ماسک، دستکش و ...) ملزم به حضور در واحدهای دانشگاهی که از قبل توسط ایشان مشخص گردیده می باشند. احراز هویت داوطلبان صرفا با ارایه کارت ملی جدید و قدیم و یا شناسنامه جدید داوطلب امکان پذیر بوده و داوطلبان باید این مدارک را به همراه داشته باشند. بدیهی است بدون داشتن این مدارک امکان برگزاری مصاحبه وجود ندارد.

 
  • داوطلبان حق همراه داشتن نلفن همراه و ابزارهای ارتباطی با شبکه اینترنت در جلسه مصاحبه را نخواهند داشت.

 
  • داوطلبان باید دفترچه راهنما و فایل تصویری سامانه مصاحبه به منظور آشنایی با نحوه و چگونگی برگزاری مصاحبه دوره دکتری را دریافت و مطالعه نمایند.

 
  • داوطلبان موظفند نیم ساعت قبل از زمان اعلام شده جهت انجام امور اداری از قبیل احرازهویت و ... در واحد دانشگاهی محل آزمون خود حضور بهم رسانده و در صورت عدم حضور در زمان مقرر، صرفا در صورت صلاحدید و امکان برنامه ریزی توسط مدیر جلسه آزمون مصاحبه، داوطلب مذکور تا پایان همان روز فرصت دارد تا جهت انجام مصاحبه به واحد دانشگاهی محل آزمون خود مراجعه و مصاحبه خود را انجام دهد.

   
آدرس محل برگزاری مصاحبه دکتری واحد زاهدان :
  زاهدان - خیابان دانشگاه - مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان - مرکز فناوری اطلاعات - طبقه زیر زمین- ساختمان حوزه آموزشی (دکتر جواد زاده)
   
شماره های پاسخگویی:   
 

 آقای دکتر جواد زاده

همراه: 09155623611        ایمیل: s.m.javadzadeh@gmail.com

آقای یوسف میر                    ایمیل: yousofmir۴۸۴@gmail.com

ثابت:  05433446457-05433419441

 
آدرس محل برگزاری مصاحبه دکتری واحد زابل:
  زابل - جاده بنجار - مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل - سالن فرخی سیستانی
   
شماره های پاسخگویی:   
 

آقای محسن مقدومی

همراه: 09151960299

ثابت: 05432242785

ایمیل: maghdomi@yahoo.com

 
آدرس محل برگزاری مصاحبه دکتری واحد ایرانشهر:
   
  ایرانشهر -بلوار سردار شهید ولی فتح مرادی - سایت جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر - ساختمان آموزش
   
شماره های پاسخگویی:   
 

خانم رقیه مهری نژاد

همراه: 09113353558

ثابت: 05437221036

ایمیل: dr.roghay.mehrinejad@gmail.com

   
آدرس محل برگزاری مصاحبه دکتری واحد چابهار:
  چابهار - منطقه آزاد تجاری صنعتی - تراس بهشت دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار - سالن کنفرانس سردار دلها
   
شماره های پاسخگویی:   
 

آقای یوسف نظری

همراه: 09151956835

ثابت: 05435314182

ایمیل: yusef_nazari@yahoo.com

  فایل ویدیوی راهنمای مصاحبه
  برنامه زمانبندی مصاحبه
  فرم سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی
  اخبار و اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی
  لینک ورود به سامانه مجازی